Naše úspěchy - galerie

Zakázky a ocenění, kterých si obzvlášť cením :-)


Mistrovství floristů České republiky

V květnu 2019 jsem se zúčastnila Mistrovství floristů ČR v Děčíně. V disciplíně "Květinová kompozice v exteriéru" jsem se umístila na druhém místě.

oceneni mistrovstvi cr 2019diplom druhe misto

 

Titul Mistr florista

V červnu 2018 jsem úspěšně složila zkoušky na Mistrovské floristické škole v Hradci Králové a získala oprávnění používat titul Mistr florista. Pro vás zákazníky to znamená, že ovládám řemeslo na nejvyšší úrovni a v souladu s estetickými zákonitostmi. Navrhuji a vyrábím dekorace, tak aby se stylově hodily k dané příležitosti či interiéru nebo exteriéru. Rozhodně mě nezaskočí požadavek na svatební či naopak smuteční výzdobu, bytové či firemní dekorace. Ať už z živých nebo trvanlivých (umělých, sušených) květin, pro všechny oblasti platí estetické zákonitosti stejně.

mistr florista 2018


Anketa Sportovec roku

Květinářství Floresco mělo každoročně příležitost zhotovovat kytice na slavnostní vyhlášení ankety pro nejlepší sportovce České republiky. Se svolením organizátora akce společnosti BPA sport marketing si můžete prohlédnout, jak naše kytice sluší úspěšným sportovním talentům:

Petra Kvitová - vítězka ankety Spotovec roku 2014

Fotogalerie z galavečerů Sportovec roku 2012 až 2014

Fotogalerie z galavečera Sportovec roku 2011

Fotogalerie z galavečera Sportovec roku 2010

Fotogalerie z galavečera Sportovec roku 2009

Fotogalerie z galavečera Sportovec roku 2008

Fotogalerie z galavečera Sportovec roku 2006 a 2007

Další informace a zdroje: http://www.sportovecroku.cz/ , http://www.bpa.cz/CZ


Anketa Hokejista sezóny

Další sportovní akcí, na kterou jsme dodávali květiny, bylo slavnostní předávání ocenění nejlepším českým hokejistům sezóny.

Fotogalerie Hokejista sezóny 2010/2011

Fotogalerie Hokejista sezóny 2009/2010

Fotogalerie Hokejista sezóny 2008/2009

Fotogalerie Hokejista sezóny 2007/2008

Fotografie jsou zveřejněny se souhlasem pořádající agentury BPA sport marketing, která nám je poskytla.

Další informace: http://www.bpa.cz/CZ


Anketa Zlatá hokejka

Tomáš Rolinek, Zlatá hokejka 2010/2011

Naše květinářství dodávalo květiny i na udílení ocenění ankety Zlatá hokejka. Podívejte se na fotografie ze slavnostního udílení ocenění nejlepším hokejistům.

Fotogalerie z galavečera Zlatá hokejka 2012

Fotogalerie z galavečera Zlatá hokejka 2011

Fotogalerie z galavečera Zlatá hokejka 2010

Fotografie z galavečera Zlatá hokejka 2009


Hvězdy pro UNICEF

Květy pro účastníky přehlídky

Po několik sezón se naše květinářství podílelo i na úspěšné charitativní akci "Hvězdy pro UNICEF" darováním kytic a květin účastníkům dobročinné přehlídky. Benefiční módní show pořádala společnost Panda Production s.r.o. s jejímž svolením zveřejňujeme několik fotografií. Více informací o celé akci se můžete dozvědět zde

 

Svatba v obchodním domě Kika

glamelie

Naše květinářství o víkendu 19. 9. 2009 poskytlo svatební kytici a kompletní květinovou výzdobu pro svatbu Honzy a Terezy - vítězného páru soutěže rádia Evropa 2 a obchodního domu Kika Čestlice. Součástí celé akce byl také workshop, kde jsme předváděli nejnovější trendy ve svatební vazbě. Fotogalerie Floresco z této promo akce.

Další fotografie ze svatby Honzy a Terezy naleznete zde.

 

Úspěch u holandských floristů

Článek o květinářství FlorescoDíky velmi široké nabídce moderního a kvalitního floristického zboží byl o nás uveřejněn článek v holandském časopise Vakblad voor de Bloemisterij"(Odborný časopis pro květinářství"), který je významným a populárním magazínem pro profesionální holandské pěstitele a prodejce květin. Nabízí informace o pěstování rostlin, o trhu s floristikou a přehled floristických akcí. Naše květinářství bylo představeno v jeho březnovém vydání ročník 2007 v rubrice "Za pultem" jako jediný zástupce z České republiky. Vybráni jsme byli díky snaze a schopnosti promítnout světové květinové trendy do běžně prodávaného sortimentu. Článek o našem květinářství v tomto prestižním časopise považujeme za vysoké odborné uznání kvality naší práce a nesmírně si ho vážíme jako potvrzení správnosti naší firemní filozofie.