Mé úspěchy

Titul Mistr florista

V červnu 2018 jsem úspěšně složila zkoušky na Mistrovské floristické škole v Hradci Králové a získala oprávnění používat titul Mistr florista. 

#úspěchy

Anketa Sportovec roku

Květinářství Floresco mělo každoročně příležitost zhotovovat kytice na slavnostní vyhlášení ankety pro nejlepší sportovce České republiky. Se svolením organizátora akce společnosti BPA sport marketing si můžete prohlédnout, jak naše kytice sluší úspěšným sportovním talentům.

#úspěchy #hokejistasezóny

Anketa Hokejista sezóny

Další sportovní akcí, na kterou jsme dodávali květiny, bylo slavnostní předávání ocenění nejlepším českým hokejistům sezóny.

#úspěchy #zlatáhokejka

Anketa Zlatá hokejka

Naše květinářství dodávalo květiny i na udílení ocenění ankety Zlatá hokejka. Podívejte se na fotografie ze slavnostního udílení ocenění nejlepším hokejistům.

#úspěchy #zlatáhokejka

Hvězdy pro UNICEF

Po několik sezón se naše květinářství podílelo i na úspěšné charitativní akci "Hvězdy pro UNICEF" darováním kytic a květin účastníkům dobročinné přehlídky.

#charita #úspěchy

Svatba v obchodním domě Kika

Naše květinářství o víkendu 19. 9. 2009 poskytlo svatební kytici a kompletní květinovou výzdobu pro svatbu Honzy a Terezy - vítězného páru soutěže rádia Evropa 2 a obchodního domu Kika Čestlice.